tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp

SZKTV I. helyezés


A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen Széll Tamás 11.C osztályos tanuló víz-, csatorna és közmű-rendszerszerelő szakmában országos 1. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Rothweil Gábor
Szeretettel gratulálunk a kimagasló eredményhez!
Hné M. A.

SZÉTV faipari eredmény


A Szakmacsoportos Érettségi Tantárgyak Versenyén (SZÉTV) Táncos Márton 12.V osztályos tanuló faipari szakmacsoportban 11. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Büky Gyöngyi
Gratulálunk a szép eredményhez!
HMA

2015-ben az országos szakmai tanulmányi verseny élén


2015. ápr. 16-17-én Szolnokon a Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntőjében az építészeti építési alapismeretek tantárgyból Horváth Petra 13.s osztályos tanulónk I. helyezést, Kemény Gergő 13.s osztáyos tanuló pedig 21. helyezést ért el.

Felkészítő tanáraik: Tölgyesi Ákos és Varga Gyuláné

A kimagasló eredményhez gratulálunk!

OSZKTV - 2015


A  2014/2015-ös tanévi Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny április 25-én rendezett székesfehérvári országos döntőjén reál tantárgycsoportban Kukoda Milán (10.A) a 7. és Török Ádám (9.B) a 11. helyezést érték el.

Felkészítőjük: Nagy Györgyi és Jáger Éva

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

KA

Órarend változás_2015. május


Minden iskolapolgár figyelmébe!

 

Az érettségi vizsgák szervezése miatt a tanév hátralévő részében (május 4-től) a "B" épületben nem lesz tanítás. A módosított órarendet az "Órarend" menüpont alatt érhetitek el 05.01-től!

Addig tájékoztatásul a módosított órarandek pdf-ben:

 

tanárok órarendje

osztályok órarendje

tantermek órarendje

Teremkiváltás

 

KA

Víz védelmezők


Iskolánk 10. r osztályos csapata: Borbély Réka, Poór Viktória, Kertai Bendegúz, Récsei Péter és Tóth Benjamin - Hauberné G. Borbála tanárnő vezetésével és Rothweil Gábor segítségével pályázatot készített a környezeti fenntarthatóság jegyében. Mivel a verseny részét képezik a közönségszavazatok, az megtehető az alábbi elérhetőségen:

http://www.chemgeneration.com/hu/futureheroes/szavazás-a-csapatokra.html

Munkájukhoz ezúton is gratulálunk!

Katasztrófavédelmi verseny


Immár 8. alkalommal került megrendezésre a katasztrófavédelmi 
ifjúsági verseny, melyen első alkalommal vettek részt iskolánk
diákjai is. A két rendészeti képzésben részesülő osztály 
képviseletében induló csapatok az internetes fordulóban sikeresen
vették az akadályokat, így bejutottak a kirendeltségi versenybe,
amelyet Pétfürdőn rendeztek meg április 9-én.
A jó hangulatú versenyen 5. helyezést ért el a 9/R osztály
„Tűzfújók” csapata: Torma Krisztina, Stanka Martin,
Jó Árpád, Papp Richárd, s tőlük néhány ponttal lemaradva
6. helyezett lett a 10/K osztály „Tűzők”
csapata: Balogh Dávid, Dancsok Kristóf, Rohlik Ádám,
Szőke Martin.
Felkészítő: Szalai István r. őrgy.
Gratulálunk a résztvevők sikeréhez!

Diákolimpia - 2015


Iskolánk leány labdarúgó csapata sikeresen szerepelt a 2015.04.13-án rendezett városi diákolimpián, melyen kiváló teljesítménynek köszönhetően 1. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Molnár Vanessza és Ábrahám Réka a 11.r osztályból, Garai Kata(11.s), Simon Kata (12.r), Bíró Gitta(10.c), Kondor Mariann(10.r), Szüszeinstein Zsanett, Horváth Eszter és Kovács Viktória a 9.r osztályból, Kucsera Vivien(10.k).

Felkészítő tanár: Orbán Zsolt

 

Gratulálunk!

Iskolai emléknap 2015. ápr. 16.


A holokauszt áldozatainak iskolai emléknapján - ápr. 16-án csütörtökön a 4. órában - egy filmösszeállítással emlékezünk.

Rendező: Nagy Dóra

 

XXI. Nemzetközi Építész Diákkonferencia - Győr


A diákkonferencián 30 kárpát-medencei építészeti középiskola vett részt. A kétszáz résztvevő megismerkedett Győr nevezetességeivel, és két világörökségi helyszínnel: Pannonhalmával és a Fertő-tó környékével.

Az iskolák öt kategóriában versengtek. A statikai híd-modellezés versenyben Brunner Zsolt (13M) győzött, az építészeti logikai vetélkedőt Molnár Bence (13M) nyerte.

Az iskolák közötti Világörökség vetélkedőn a Táncsics csapata (Burián Péter 15M, Brunner Zsolt 13M, Molnár Bence 13M) ezüstérmes lett.

A nemzetközi színház-építészettörténeti tablóversenyben bronzérmes lett a Fodor Flóra és Horváth Ferenc (15M) műemlékfenntartó technikus diákok által készített tabló a veszprémi színházról.

A nemzetközi "Kapu-kerítés" felmérési pályázaton első díjat nyert a veszprémi zsidó iskola vaskapuját felmérő Brunner Zsolt és Molnár Bence páros.

A diákokat Tölgyesi Ákos és Kőszegi Lajos tanárok készítették föl.

A nívós ereményekhez gratulálunk!

 

Bejelentkezés

@tmvp.hu

Elérhetőségek
  • Igazgató: Körmendi István

  • Levelezési cím: 8200 Veszprém, Eötvös K. u. 1

  • Telefonszám: (88) 420-066

  • Fax szám: (88) 420-004

  • E-mail cím: iskola@tmvp.hu

  • OM azonosító: 037197

  • Táncsics Alapítvány:
  • 19263638-1-19