tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp

OSZKTV - 2015


A  2014/2015-ös tanévi Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny április 25-én rendezett székesfehérvári országos döntőjén reál tantárgycsoportban Kukoda Milán (10.A) a 7. és Török Ádám (9.B) a 11. helyezést érték el.

Felkészítőjük: Nagy Györgyi és Jáger Éva

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

KA

Órarend változás_2015. május


Minden iskolapolgár figyelmébe!

 

Az érettségi vizsgák szervezése miatt a tanév hátralévő részében (május 4-től) a "B" épületben nem lesz tanítás. A módosított órarendet az "Órarend" menüpont alatt érhetitek el 05.01-től!

Addig tájékoztatásul a módosított órarandek pdf-ben:

 

tanárok órarendje

osztályok órarendje

tantermek órarendje

Teremkiváltás

 

KA

Víz védelmezők


Iskolánk 10. r osztályos csapata: Borbély Réka, Poór Viktória, Kertai Bendegúz, Récsei Péter és Tóth Benjamin - Hauberné G. Borbála tanárnő vezetésével és Rothweil Gábor segítségével pályázatot készített a környezeti fenntarthatóság jegyében. Mivel a verseny részét képezik a közönségszavazatok, az megtehető az alábbi elérhetőségen:

http://www.chemgeneration.com/hu/futureheroes/szavazás-a-csapatokra.html

Munkájukhoz ezúton is gratulálunk!

Katasztrófavédelmi verseny


Immár 8. alkalommal került megrendezésre a katasztrófavédelmi 
ifjúsági verseny, melyen első alkalommal vettek részt iskolánk
diákjai is. A két rendészeti képzésben részesülő osztály 
képviseletében induló csapatok az internetes fordulóban sikeresen
vették az akadályokat, így bejutottak a kirendeltségi versenybe,
amelyet Pétfürdőn rendeztek meg április 9-én.
A jó hangulatú versenyen 5. helyezést ért el a 9/R osztály
„Tűzfújók” csapata: Torma Krisztina, Stanka Martin,
Jó Árpád, Papp Richárd, s tőlük néhány ponttal lemaradva
6. helyezett lett a 10/K osztály „Tűzők”
csapata: Balogh Dávid, Dancsok Kristóf, Rohlik Ádám,
Szőke Martin.
Felkészítő: Szalai István r. őrgy.
Gratulálunk a résztvevők sikeréhez!

Diákolimpia - 2015


Iskolánk leány labdarúgó csapata sikeresen szerepelt a 2015.04.13-án rendezett városi diákolimpián, melyen kiváló teljesítménynek köszönhetően 1. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Molnár Vanessza és Ábrahám Réka a 11.r osztályból, Garai Kata(11.s), Simon Kata (12.r), Bíró Gitta(10.c), Kondor Mariann(10.r), Szüszeinstein Zsanett, Horváth Eszter és Kovács Viktória a 9.r osztályból, Kucsera Vivien(10.k).

Felkészítő tanár: Orbán Zsolt

 

Gratulálunk!

Iskolai emléknap 2015. ápr. 16.


A holokauszt áldozatainak iskolai emléknapján - ápr. 16-án csütörtökön a 4. órában - egy filmösszeállítással emlékezünk.

Rendező: Nagy Dóra

 

XXI. Nemzetközi Építész Diákkonferencia - Győr


A diákkonferencián 30 kárpát-medencei építészeti középiskola vett részt. A kétszáz résztvevő megismerkedett Győr nevezetességeivel, és két világörökségi helyszínnel: Pannonhalmával és a Fertő-tó környékével.

Az iskolák öt kategóriában versengtek. A statikai híd-modellezés versenyben Brunner Zsolt (13M) győzött, az építészeti logikai vetélkedőt Molnár Bence (13M) nyerte.

Az iskolák közötti Világörökség vetélkedőn a Táncsics csapata (Burián Péter 15M, Brunner Zsolt 13M, Molnár Bence 13M) ezüstérmes lett.

A nemzetközi színház-építészettörténeti tablóversenyben bronzérmes lett a Fodor Flóra és Horváth Ferenc (15M) műemlékfenntartó technikus diákok által készített tabló a veszprémi színházról.

A nemzetközi "Kapu-kerítés" felmérési pályázaton első díjat nyert a veszprémi zsidó iskola vaskapuját felmérő Brunner Zsolt és Molnár Bence páros.

A diákokat Tölgyesi Ákos és Kőszegi Lajos tanárok készítették föl.

A nívós ereményekhez gratulálunk!

 

Diákolimpia - 2015


Iskolánk röplabdacsapata a 2015.04.08-án Szombathelyen megrendezett diákolimpia országos elődöntőjében 3. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Talabér Alexandra, Töli Alexandra, Mics Alexandra, Schmidtauer Anna, Egyed Veronika, Kiss Virág.

Felkészítőjük: Vántsa Endre

A szép eredményhez gratulálunk!

 

OSZKTV _ 2015


Az Országos Szakiskolai Tanulmányi Verseny regionális fordulója után az országos döntőbe jutottak:

Kukoda Milán (10.A) és Török Ádám 9.B.

Felkészítőjük: Nagy Györgyi és Jáger Éva.

Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítőknek egyaránt!

KA

Szeiberling-kupa - 2015


A Veszprém Városi Diáksport Bizottság által 2015.03.24-én rendezett diákolimpiai versenyen iskolánk leány röplabda csapata I. helyezést szerzett.


A csapat tagjai:Papetti Daniella 12.R, Gulkai Zsófia 12.R, Talabér Alexandra 11.R, Varga Bianka 12.R, Varga Cintia 10.R, Egyed Veronika 9.S, Borbély Réka 10.R, Schmidtauer Anna 9.R, Kiss Virág 10.S, Töli Alexandra 11.R és Mics Alexandra 10.K.
Felkészítőjük: Vántsa Endre.


Gratulálunk a szép eredményhez!

 

 

Bejelentkezés

@tmvp.hu

Elérhetőségek
  • Igazgató: Körmendi István

  • Levelezési cím: 8200 Veszprém, Eötvös K. u. 1

  • Telefonszám: (88) 420-066

  • Fax szám: (88) 420-004

  • E-mail cím: iskola@tmvp.hu

  • OM azonosító: 037197

  • Táncsics Alapítvány:
  • 19263638-1-19